Volná místa

Samostatná účetní v účetní a daňové kanceláři

Do našeho brněnského sídla společnosti Orkán plus, s.r.o. hledáme kandidáta/kandidátku na pozici Samostatná účetní.

Společnost ORKÁN plus, s.r.o. se zabývá poskytováním účetních, daňových a poradenských služeb fyzickým i právnickým osobám.

Náplň práce:

  • Kompletní vedení účetnictví právnických osob včetně zpracování roční účetní závěrky
  • Vedení mzdové agendy
  • Kontakt s klienty i úřady státní správy

Požadujeme:

  • Minimálně SŠ vzdělání ekonomického směru
  • Praxe v oboru účetnictví min. 3 roky
  • Výborná znalost účetních a daňových předpisů
  • Znalost práce na PC - MS Office, účetní programy
  • Samostatnost, pečlivost, spolehlivost, zodpovědnost

Nabízíme:

  • Samostatnou zajímavou práci v příjemném pracovním prostředí
  • Možnost zvyšování odborné kvalifikace a profesního růstu
  • Příspěvek na stravování, připojištění, sport, školení v oboru
  • Spolupráci se zkušenými pracovníky v oboru
  • Odpovídající platové ohodnocení
  • Možný nástup: říjen – listopad 2020

V případě zájmu zašlete svůj profesní životopis spolu s motivačním dopisem na emailovou adresu: petrova@orkan.cz nebo nás kontaktujte na telefonním čísle 539 090 100.

              Orkán plus                               Medispol                               Nluecap Invest a.s.