Volná místa

Metodik účetnictví – daňový poradce v účetní a daňové kanceláři

Do našeho brněnského sídla společnosti Orkán plus, s.r.o. hledáme kandidáta/kandidátku na pozici "Metodik účetnictví – daňový poradce."

Náplň práce:
  • Metodické vedení a kontrola týmu účetních
  • Řešení samostatných daňových případů
  • Kompletní vedení účetnictví právnických osob včetně zpracování roční účetní závěrky
  • Práce na jednotlivých projektech klienta
  • Kontakt s klienty i úřady státní správy
Požadujeme:
  • Minimálně VŠ vzdělání ekonomického směru
  • Praxe v oboru min. 5 let
  • Dobrá znalost účetních a daňových předpisů
  • Znalost práce na PC - MS Office, účetní programy
  • Samostatnost, pečlivost, spolehlivost, zodpovědnost, schopnost vedení týmu lidí
Nabízíme:
  • Samostatnou zajímavou práci v příjemném pracovním prostředí
  • Možnost zvyšování odborné kvalifikace a profesního růstu
  • Příspěvek na stravování, připojištění, školení v oboru
  • Spolupráci se zkušenými pracovníky v oboru
  • Odpovídající platové ohodnocení
  • Možný nástup: ihned

V případě zájmu zašlete svůj profesní životopis spolu s motivačním dopisem na emailovou adresu: petrova@orkan.cz nebo nás kontaktujte na telefonním čísle 539 090 100.

              Orkán plus                               Medispol                               Nluecap Invest a.s.